Włoskie płytki i gresy - Warszawa

Włoskie płytki i gresy ceramiczne - Warszawa

Firma Mirad Alfa jest liderem na rynku Polskim w sprzedaży włoskich płytek i gresów, a także ceramiki i armatury łazienkowej.

Nasze salony sprzedaży od 2008 roku niezmiennie cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzieje się tak dzięki bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy  z najlepszymi włoskimi producentami, ponieważ w trosce o Państwa zadowolenie dostarczamy do domów w całej Polsce jedynie produkty najwyższej jakości. Współpraca z Włoskim fabrykami płytek jest gwarancją najwyższego standardu, ponieważ Włosi są prawdziwymi ekspertami w produkcji pięknych, trwałych i idealnie skalibrowanych płytek.

Płytki ceramiczne i gresy

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • ceramiczne płytki ścienne i podłogowe,
  • wszystkie rodzaje gresów ściennych i podłogowych,
  • cementowe płytki różnych typów,
  • bardzo duży wybór mozaiki.

Ponadto oferujemy najnowsze wzory armatury łazienkowej, która jest dostępna w bardzo wielu rodzajach i kolorach, tak by można ją było dopasować do każdego wnętrza, lub za jej pomocą stworzyć niepowtarzalną łazienkę.

Baterie łazienkowe

Obecnie na przykład posiadamy w sprzedaży baterie łazienkowe w stylu:

  • nowoczesnym,
  • klasycznym,
  • stylizowane na retro.

W naszych salonach sprzedaży mogą państwo  również zakupić niepowtarzalne wzory umywalek i wanien w wielu rozmiarach  tak by można je było dopasować do każdego wnętrza.

Wszystkie oferowane przez nas produkty to gwarancja wysokiej jakości wykonania, dlatego kupując w naszych salonach sprzedaży nie musicie się państwo obawiać żadnych usterek, ani ukrytych wad, gdyż nie proponujemy naszym klientom towaru drugiej kategorii, czy tańszych zamienników.

Nazwa firmy
Mirad Alfa - Warszawa
Adres firmy
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, mazowieckie
Telefon do firmy
(22) 651 03 54
Fax do firmy
(22) 651 03 54
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis