Księgowość, finanse, kadry i płace

Księgowość, finanse, kadry i płace.

Nasze biuro rachunkowe Agma w Będzinie oferuje Ci nowoczesne usługi na miarę Twoich oczekiwań.

Podstawowa oferta dotyczy oczywiście kwestii księgowych. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, w tym oczywiście księgi podatkowej przychodów i rozchodów, w oparciu o którą rozlicza się Twoje przedsiębiorstwo. Poza tym, możesz nam zlecić również ewidencjonowanie podatku VAT i innych należności.

Zajmujemy się rozliczaniem importu i eksportu, poprawieniem błędów w dokumentacjach, wspieraniem w odzyskiwaniu podatku VAT. Jeśli chodzi o usługi typowo finansowe, to możesz nam zlecić przygotowywanie regularnych raportów, analiz finansowych, bilansów i rozliczeń: wszystko będzie gotowe na czas i jak najbardziej profesjonalnie.

Możemy zaoferować Ci również wsparcie w momencie starania się o kredyt czy dotacje z Unii Europejskiej. Potrzebujesz fachowej porady z zakresu finansów firmy? Zawsze możesz na nas liczyć. Profesjonalne biuro rachunkowe w Będzinie zajmuje się także obsługą działów kadrowych i płacowych w firmach swoich klientów. Prowadzimy akta osobowe pracowników, sporządzamy listy płacowe, deklaracje ZUS i wiele innych druków. Ponadto, pomagamy w rozwiązywaniu bieżących problemów kadrowych oraz wspieramy naszych klientów podczas kontroli z ZUS czy państwowej Inspekcji Pracy.

Nazwa firmy
Moja Księgowa sp. z o.o.
Adres firmy
Będzin, ul. Modrzejowska 70, 42-500, śląskie
Telefon do firmy
32 762 27 01
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis