Skup aut używanych, osobowych - Warszawa i okolice

Skup samochodów używanych Warszawa, Łódź skup samochodów - zapraszamy.

Wiele osób ogólnie boi się kupować używane auta, a co dopiero w skupie aut. To też duży błąd, gdyż hasło "samochód używany" wcale nie musi oznaczać zdezelowanej, pokrytej rdzą syrenki ani też 20 letniego Golfa sprowadzonego z Niemiec.

Wbrew pozorom, w takich miejscach  jak nasz skup aut można kupić samochody nawet młodsze niż rok. Oczywiście standardem są pojazdy kilkuletnie, ale można trafić na "prawie nówki".  Myślę więc, że nie powinniśmy bać się zakupów w renomowanych komisach czy skupach aut. Nie przyjmujemy  byle jakich pojazdów, więc takowego nie kupimy, a zatem i nie sprzedamy.

Skup aut Warszawa, Łódź

Prowadzimy auto skup w Warszawie i jej okolicach. Skupujemy samochody dla prowadzonej działalności gospodarczej w formie komisu samochodowego. Skup aut Warszawa, Łódź - odkupuje od użytkowników samochody osobowe (nie ciężarowe) właściwie wszystkich marek. Skupujemy tylko auta, które zostały wyprodukowane po 1995 r. Skupowane samochody mogą być w bardzo różnym stanie technicznym (nawet uszkodzone i powypadkowe) i różnym stanie wizualnym auta.

Auto skup w Warszawie oraz Łodzi skupuje również samochody po umowach leasingowych i floty samochodowe, po umowach leasingowych lub nie. Transakcja skupu auta odbywa się w sposób profesjonalny, nie naciągamy klientów i właścicieli samochodów. Dojeżdżamy własnym transportem do klienta.

Zapraszamy na naszą stronę internetową do korzystania z formularza  kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Nazwa firmy
Skup samochodów Warszawa
Adres firmy
Warszawa, ul. Buszycka 18, 02-869, mazowieckie
Telefon do firmy
+48 791-222-111
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis