Przedszkole Oxford Kids w Kobyłce

Oxford Kids to niepubliczne przedszkole mające swoją siedzibę w Zielonce, ale obejmuje również swoją działalnością Kobyłkę i Marki.

Zapewniamy bezpieczny i wszechstronny rozwój wszystkim naszym wychowankom. W szczególności wiele uwagi poświęcamy rozwojowi intelektualnemu, emocjonalnemu, społecznemu, i etycznemu podopiecznych.

Do zapisów zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje, są kompetentni i życzliwi. Przedszkole posiada nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zajęcia prowadzimy w dużych i kolorowych salach. W ramach programu zapewniamy realizację wielu zajęć, m. in. z języka angielskiego, gimnastyki, rytmiki, a także prowadzimy warsztaty plastyczne i teatralne. Zapewniamy opiekę specjalistyczną logopedy i psychologa.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.30 do 18.00. Prowadzimy roczne przygotowanie przedszkolne dla dzieci w wieku 5 lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców rozpoczęliśmy prowadzenie również żłobka Mini Oxford Kids, dla dzieci od 1 do 2,5 lat.

Nazwa firmy
Przedszkole Niepubliczne Oxford Kids
Adres firmy
ZielonkaKobyłka, ul. Marecka 56, 05-220, mazowieckie
Telefon do firmy
798613965
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis